Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgSystemFbevents_pro has a deprecated constructor in /customers/c/f/d/atvklubb.no/httpd.www/plugins/system/fbevents_pro/fbevents_pro.php on line 28 DK-2017 (7-11 juni 2017)-Treff og turer - Østlandet ATV Klubb

 

 

Kommende Aktiviteter

There are no up-coming events
Logg inn

Logg inn på din konto

Brukernavn *
Passord *
Husk Meg

DK-2017 (7-11 juni 2017)

PÅMELDING I BUNNEN AV SIDEN.

 

 

Hei folkens.

Endelig er det klart for neste års happening. DK tur 2017!!

Som mange vet er turen flyttet 1 uke fram. Datoen vil være 07.06 – 11.06.2017 book det inn i kalenderen og få gjort alt  nå som må til for å bli med.

Som alltid er det bestilt godt vær med masse god mat og drikke. Godt humør tar vi med på turenJ

Det tas forbehold om eventuelle feil samt at det kan komme endringer i innholdet senere, men blir det endringer i forhold til priser vil de som alt er påmeldt bli informert om dette pr. e-post. Utfordringen med pris er valutakursen, men hvis ikke det blir drastiske endringer skal vi klare oss.

Tilbakemeldinger fra Skallerup feriesenter etter våre tidligere turer har vært veldig bra, de ønsker oss nok en gang velkommen tilbake, så da går turen igjen til Skallerup feriesenter hvor vi bor i 4 personers feriehus med de nødvendige fasiliteter.

Det vil bli lagt opp til en planlagt felles tur når vi er der, i tillegg til de turene vi tar på sparket enten som felles turer eller i grupper med forskjellige destinasjoner som mål. Man er ikke låst til å måtte være samlet alle sammen til en hver tid, så om man ønsker å finne på noe på egenhånd er det selvfølgelig tillatt.
I år også vil vi avholde noen aktiviteter. Dette er det Tom Helge Green som står for og er den heldige ansvarlige for dette. Han vil komme med nærmere info etter hvert.
Tradisjon tro så blir det bestilt pattegris (helstekt gris) også i år, tilbakemeldingene fra reisefølget var at det fungerte godt å ha dette på Skallerup, men med noen små endringer. Så det blir bestilt gris fra dem til året også. Drikkevarer kjøpes til gode priser av hver enkelt.

På onsdagen når vi kommer til Skallerup er det planlagt og kalkulert inn i prisen at vi spiser i den ene restauranten på Skallerup, her blir det bestilt buffet med 1 stk. drikke inkludert.
Vi er så heldige å fått bidrag fra ØATV så vi skal få til et måltid ekstra en av dagene. Om dette er inkl drikke eller ikke må vi komme tilbake til.

Et program for turen kan være vanskelig å fastsette foreløpig, så tider for forskjellige ting må vi ta en del nærmere, men det vil i løpet av disse dagene bli avholdt strandkjøring, felles heldags tur på fredagen, aktiviteter, konkuranser og fellesmiddag  onsdag, fredag og lørdag, Hvor vi spiser på Fredag kommer jeg også tilbake til

Avreise vil være fra Color Line Larvik onsdag 7. Juni kl. 08:00 med ankomst Hirtshals kl. 11:45, og hjemreise fra Hirtshals søndag 11. Juni kl. 12:45 med ankomst Larvik kl. 16:30. HUSK OPPMØTE SENEST 1 TIME FØR AVREISE DVS. KL.07:00!

For at vi skal overholde alle frister ovenfor Color Line og Skallerup når det gjelder det endelige antall personer som skal være med er det bindende påmelding innen 15. mars 2017 og turen må være betalt senest 1. april 2017 for at du / dere skal være sikret plass. Det er bestilt 40 plasser på båten og 12 fire personers hus. Det vil så langt det er mulig bli fordelt 1 par og 2 single på hvert hus da det er en dobbeltseng og en køyeseng. Klubbens betalende medlemmer med følge vil bli prioritert hvis det blir flere påmeldt enn det er bestilt plasser til.
Til året også er det mulighet for å bestille hus aleine. Jeg har da også i år bestilt 2 hus mer enn vi i utgangspunktet trenger for å gi noen den muligheten mot et tillegg på kr. 2700,- for paret. Det er først til mølla prinsippet som gjelder om det skulle bli større interesse for eget hus enn det vi har til rådighet. De som ønsker det må ta kontakt med reiseleder Vidar Huke Larsen på vidar@atvklubb.no eller tlf. 90 86 42 42.

Pris på denne turen er kr. 3.150,- pr. pers. og inkluderer følgende:
(Med forbehold om eventuelle endringer i pris fra Color Line eller Skallerup, turen blir dessverre noe dyrere i år som følge av at den Norske krona er svekket og pris økning hos Colorline og Skallerup)

Ferje Larvik - Hirtshals m/atv inkl. frokostbuffet.
Overnatting på Skallerup feriesenter fra onsdag til søndag.        
Buffet m/drikke i restaurant på Skallerup Onsdag 
Mat på fredag, usikker hvor og om det blir inkl drikke.
Pattegris (helstekt gris) Lørdag. (drikke må kjøpes selv) med ekstra tilbehør
Ferje Hirtshals - Larvik m/atv inkl. lunsj-buffet.

Påmeldingsfrist 15. Mars 2017, betalingsfrist 1. april 2017.

Om noen ønsker å ha med seg bil eller bil og henger kan dette ordnes mot et tillegg i prisen. Tillegget er avhengig av størrelse på bil og henger så dette må du da velge i påmeldingsskjemaet, gjør oppmerksom på at prisene for bil og henger kan endres etter hvert som vi kommer nærmere fristen for påmelding, det er fordi Color Line setter opp prisene med tiden.

·        På Skallerup kommer et tillegg for strømforbruk etter Skallerup's gjeldende sats samt en miljøavgift på DKK 15,- pr. husdøgn, dette betales for hvert hus av de som har bodd der.

·        Sengetøy og håndklær medbringes el. leies i resepsjonen for DKK 95,- per sett.
Om man ønsker sengetøy og håndklær så må dette velges i påmeldingsskjemaet slik at vi får gitt beskjed til Skallerup om hvem som skal ha, men det må betales av hver enkelt ved avreise fra Skallerup i resepsjonen når man leverer nøklene.

Alle som skal være med må benytte seg av påmeldingsskjema for å registrere seg, betalingsinformasjon vil bli sendt på e-post sammen med en bekreftelse på at vi har mottatt og registrert deg / dere.

PÅMELDING I BUNNEN AV SIDEN!

Er det noe dere lurer på så ta kontakt!!

 

 

Skallerup Klit

Et populært feriesenter med stort badeland, lekeland og spasenter like ved Vesterhavet ca 20 km fra Hirtshals. Feriehus for inntil 12 personer.

En kort spasertur fra senteret ligger Klithusgården, en ekte dansk bondegård hvor barna kan ri på ponnier og oppleve både store og små dyr på nært hold.

Feriehusene:

Alle feriehus er i gangavstand til senterbygningen og har bad med dusj/WC, oppvaskmaskin, komfyr, kjøleskap, mikroovn, kaffetrakter, servise, bestikk, flatskjerm tv, , telefon, stor terrasse med hagemøbler, uthus, en barneseng og en barnestol. Det finnes også egne hus tilpasset handikappede.

 

4 personers hus (42 m2):

2 soverom, 2 senger+2 køyer. I tillegg er det plass til 1 barn under 4 år i barneseng.

·         Se video av feriehuset (youtube)

Romulus - romersk bad

Romulus er bygget etter inspirasjon av de antikke romerske badene. Her kan du pleie kropp og sjel. Du får adang til:

·        4 termalbad på hhv. 28º, 34º, 36º og 38º

·         Kaldtvannsbad

·         Saunaer

·         Dampbad

·         Hvilerom

·         Solarium

·         Vannmassasje

·         Frisk frukt, juice og vann ad libitum

Les mer om Spa behandlinger og Romulus på skallerup.dk

Avstander:

·         Avstand til nærmeste by: Hjørring, 15 km

·         Avstand til strand: 0 m

·         Avstand til tog: Hjørring

·         Avstand til dagligvarebutikk: 0 m

Praktisk informasjon

·         Alle feriehus og senterbygningen er røykefrie

·         Fri adgang til badeland og svømmehall, innendørs lekerom, børneaktivitetsværksted og bondegård.

·         Fri tilgang til Internett.

·         Strømforbruk DKK 2,50/kwt.

·         Miljøavgift DKK 15,- pr. hus pr. døgn. Telefon etter forbruk. Alt avregnes ved avreise.

·         Sluttrengjøring er inkludert (gjelder ikke oppvask, ovn, peis og kjøleskap)

·         Sengetøy og håndklær medbringes el. leies i resepsjonen for DKK 95,- per sett.

·         Frokostpakke (brød, pålegg, kaffe/te,juice) DKK 45,-

·         Ekstra barneseng eller stol per uke DKK 95,-

·         Allergirengjøring DKK 225,-

·         Allergivask av dyner og puter, per sett DKK 145,-

·         Gebyr for kjæledyr DKK 225,-

·         Ekstra rengjøring under oppholdet DKK 300,-

(forbehold om prisendringer)

Åpningstider i resepsjonen:

Lavsesong:
Mandag - onsdag kl 8.00-18.00
Torsdag - fredag kl 8.00-19.00
Lørdag - søndag kl 8.00-16.00

Høysesong:
Søndag-torsdag kl. 08.00-17.00
Fredag-lørdag kl. 8.00-19.00

Fasiliteter

·         Parkering

·         Restaurant

·         Pizzeria, cafe og irsk pub

·         Spa / wellness

·         Sauna og solarium

·         Supermarked

·         Myntvaskeri

Aktiviteter

·         Badeland og svømmehall

·         Stort innendørs lekerom

·         Lekeplass

·         Bowling

·         Jungelsti

·         Treningsrom

·         Sportshall

·         Ballspill

·         Stort aktivitetsverksted

·         Bondegården Klithusegård

Ankomst og avgang

Innsjekking:

Etter kl 15:00

Utsjekking:

Innen kl 10:00

Sen ankomst:

Ankomst etter respesjonstidens åpningstid må meddeles senteret.

 

Kontaktinformasjon

Hjemmeside:

www.skallerup.dk

E-post:

info@skallerup.dk Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den.

Telefon:

+ 45 99 24 84 00

Adresse:

Nordre Klitvej 21, 9800 Hjørring

 

 

 

 

Med Vennlig Hilsen

 

Vidar Huke Larsen

 

Tlf +47 90 86 42 42

Østlandet ATV Klubb

Event Properties

Event Dato 07-06-2017 7:00
Event Slutt Dato 11-06-2017 17:00
Registration Start Date 30-12-2016
Kapasitet 48
Registrert 14
Ledige plasser 34
Siste frist for påmelding 01-04-2017
Pris pr. pers. Kr.3,150.00
Location (Vis kart)
Skallerup Seaside Resort
Nordre Klitvej 21, 9800 Hjørring, Danmark
Skallerup Seaside Resort
We are no longer accepting registration for this event
Kr.3,150.00 34
Del dette event:

Vi har 45 gjester og ingen medlemmer på besøk.

Go to top