Det skjer mye positivt i Østlandet atv klubb om dagen. Viktigst har vi fått inn nytt og veldig engasjert styre. Vi har mye flotte og gode planer. Det vil komme ut turer og treff frem over. Østlandet atv klubb er også 10 år i år. Dette skal jo feires:) mer info kommer.

Grunnet engasjerte medlemmer og styre så synes dette utover, og vi har fått en veldig spennende forespørsel.

NMK Sarpsborg / Rudskogen har spørt oss om hjelp. Dette under selveste Porsche festivalen. Datoene er 8-9 september. Her trenger dei ildsjeler som ønsker å bidra. Dette flaggposter, hjelpemenn på bane etc.
Vi har også fått beskjed om å ta med oss atv og utv. Dette er en stor mulighet for klubben våres og håper vi kan finne noen som kan hjelpe oss.

Interessert? Ta kontakt med Vidar Huke Larsen på tlf, mail eller Facebook. Håper å høre fra dere.
Svar frist senest 05.09 og bindene påmelding!!

Epost Vidar@atvklubb.no
Tlf 90864242